ANA SAYFA / Anasayfa / “Seçimlere” müdahale varmış!

“Seçimlere” müdahale varmış!

Ülkemizin kuzeyindeki sömürgeci işgal düzenini görmezden gelerek sahte seçim süreçlerine angaje olanlar, hep bir ağızdan TC’nin “müdahalesinden” şikâyet ederek, gerçek yapının üzerinin örtülmesine katkı yapıyorlar…

Çavuşoğlu yaptığı açıklamada “KKTC’deki bu seçimin, her seçim gibi önemli” olacağını ve “Kıbrıs Türk halkının iradesinin sandığa yansıyacağını” iddia etti. Türkiye’nin alt yönetimi durumundaki Kıbrıs’ın kuzeyinde her zaman “demokratik seçimlerin” olduğu masalını tekrarlayan Çavuşoğlu, “Kıbrıs’ta bu olgunluk bulunuyor” ifadelerini kullandı.

Peki Akıncı ve Erhürman ile TKP, TDP ve onların kuyruğuna takılan BKP, YKP, Bağımsızlık Yolu, SOL Hareket, Maydanoz, Hayata Dokun vb. gruplar ya da kişiler savundukları siyasetlerle; demografik yapısı değiştirip azınlığa düşürülen Kıbrıslı Türk, Rum, Maronit, Ermeni, Latin vd. halklarımıza, iradeleri esaret altında ve özgür değilken ayni yalanları söylemiş olmuyorlar mı?

Tümü de “bu ve diğer seçimlerin demokratik ve halkın özgür iradesini yansıttığı” masalını tekrarlayarak gerçekleri gizlemiş, bu gerçekliği perdeleyerek; TC devletinin işgal ve sömürgeciliğini, kurulu sömürge yönetimini meşrulaştırılmasına araç olmuyorlar mı?

***

Sömürgeci yapı gün 24 saat, 365 gün demografik yapıyı değiştirmeye devam ederken, asimilasyona, yeraltı ve yerüstü tüm kaynakları istediği gibi kullanırken, ekonomik, siyasi tüm irademizi esaret altında tutarken ve bu müdahalelerini sürdürürken, kalkıp sadece “seçimlere müdahale var” diyerek şikayet edenlerin tümü de ikiyüzlü yalancılardırlar ve bu tavırları ile (niyetleri ne isterse olsun) sömürgeci yapıyla işbirliği yapmaktadırlar!

TC Sömürge Yönetiminin, Üst ve Alt Koordinasyon Kurullarının emrindeki “KKTC cumhurbaşkanı, başbakanı, bakanları, mahkemeleri”ni, “KKTC devleti” ya da “Kıbrıslı Türk Devletimiz” dediğiniz örtülerle, gizleyemez ve perdeleyemezsiniz!

Sahte seçimlerle sizi işbirlikçilerin kuyruğuna maşrappa etmeye çalışan; ister gerici, faşist paramiliter yapılara, isterse de sosyal demokrat, hatta kendilerini “devrimci”, “sosyalist” diye tanıtan reformist, düzen içi muhaliflere, asla kulak asmayın!

İrademizi sömürgecinin ve işbirlikçilerinin elinden, halkı aldatanların tümünü teşhir ederek ve demokratik halk devrimini örgütleyerek kurtulabiliriz!

Ayrıca kontrol

Reformizmin ayak oyunları ve sömürge seçimlerine bakışları(*)

Sırtımızda, tüm varlığıyla işgal edip oturan ve ülkemizin kuzeyini yöneten TC egemenlerine; “Ankara, elini yakamızdan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir