ANA SAYFA / KIBRIS / Sömürgeci klikler arası kavga ve hedefte olanlar!

Sömürgeci klikler arası kavga ve hedefte olanlar!

Sömürgeci tekelci TC sermayesinin kendi içindeki kliklerin iktidar kavgası, sömürgeleştirilmiş adamızın kuzeyinde de sürüyor!

TC’nin alt yönetimi altında olan ülkemizin kuzeyinde polis de, diğer silahlı silahsız güçler gibi sömürgeci TC’nin polisidir ve onun emrindedir!

Yerli işbirlikçi sömürge memurlarından işgalci sömürgeci sermaye ve devletini göremeyen, görmeyen, örten, gizleyenler bunu yapmakla sadece sömürgeciye yaranabilirler!

Kendilerine gereksinim olmayınca ise çöpe atılacaklardır!

Sömürgeci tekelci TC sermayesinin kendi içindeki kliklerin iktidarda kavgası, sömürgeleştirilmiş adamızın kuzeyinde de sürdüyor!

Dün birlikte olduklarını iktidarlarına, pazarlarına, sömürülerine rakip/ ortak gördükleri anda nasıl harcadıklarını hepbirlikte görüyoruz!

TC sömürge yönetiminin silahlı güçleri, ordusu ve polisi içerisindeki “FETÖ” vb. hesablaşması ile sömürgedeki ilerici, demokrat ve devrimcilere, Kürdistan ve Kürt halkının özgürlük mücadelesini savunanlara yönelik saldırılarını baskılarını ayni kefeye koymayalım.

Ülkemizin kuzeyindeki sömürgeci ve işbirlikçilerini iyi tanıyalım!

Ayrıca kontrol

DKB’den tüm devrimci komünistlere çağrı! / Καλέστε από το DKB σε όλους τους επαναστατικούς κομμουνιστές! / Call from DKB to all revolutionary communists!

Greek and English text below… DKB tüm devrimci komünistleri güçlerini birleştirmeye ve giderek yaklaşan devrimci …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir