ANA SAYFA / Anasayfa / Gelecek Gazetesi 94’üncü sayısı ile çıktı: Boyun eğme, baş kaldır!

Gelecek Gazetesi 94’üncü sayısı ile çıktı: Boyun eğme, baş kaldır!

Gelecek Gazetesi Şubat 2019, 95’inci sayısı “Boyun eğme, baş kaldır!” başlığı ile çıktı. Bir çok konuda makale, haber analiz ve yazıların bulunduğu 95’üncü sayısında Kıbrıs sorunu, devrimci örgütlenme ve Venezuella’da yaşanan ABD destekli karşı devrim öne çıkıyor. Çoğu gazete bayisinin standlarında yer vermediği gazeteye abone olarak, her sayı düzenli bir şekilde adresinize kadar ulaştırılmasını sağlayabilrsiniz. Gazete aboneliği için iletişim numarası 0542 863 66 60.

Gelecek Gazetesi’nin 95’üncü sayısının manşeti şöyle:

Boyun eğme, baş kaldır!

· Ülkemizi kendi emperyalist çıkarları doğrultusunda bölenler, halklarımızı bir birine kırdırtarak, katliamlar örgütleyenler bize barış ya da özgürlük değil, sadece yeni düşmanlıklar ve boyunduruk verebilirler!

· Üniter, federal, gevşek ya da iki devletliliğe dayalı konfederasyon… hangisi isterse olsun, emperyalistlerin belirleyeceği içerikteki herhangi bir yeni düzenleme sorunu çözmeye değil, halkların düşmanlaştırılmasına, yani sorunun devamına ve ülke iradesinin gasbedilmesine yarar!

· Çözümün tek bir yolu vardır; ülkemizi bölenleri, halklarımızı birbirine kırdırtanları tüm siyasal, ekonomik ve askeri yaptırımları ile birlikte adamızdan, bölgemizden ve günün sonunda dünyamızdan defetmektir!

· Ya bizlere dayatılan çaresizliğe ve bölünmüşlüğe boyun eğeceğiz, ya da tüm ülkeyi kapsayacak olan devrimci halk örgütlenmelerini örgütleyerek, demokratik halk devrimini gerçekleştireceğiz!

Ayrıca kontrol

Verilmesi gereken mücadele!

“İki devletli çözümcüler-Federalistler” ikilemi gibi gösterilerek halkın iradesini sahte sandıklara bağlamak sömürgeci işgal düzeninin bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir