ANA SAYFA / HABERLER / İki toplumun öğretmenleri Limasol’da buluştu

İki toplumun öğretmenleri Limasol’da buluştu

KTÖS leymosunmatchKTÖS veProodeftiki (İlericiÖğretmenlerGrubu) üyesi ilkokul öğretmenleri Limasol’da dostluk futbol maçı yaparak iki toplum arasındaki ilişkilerin gelişmesine katkı koydu.

İki toplum arasındaki güven yaratıcı etkinliklerin toplum liderlerine ve siyasetçilere bırakılmaması gerektiği deneyiminden hareketle sıradan insanların atacağı küçük adımların daha büyük olacağına inanıldığı vurgulanan açıklamada KTÖS ve Proodeftiki iki toplumun yakınlaşması için sürece etki eden organizasyonları toplumun geneline taşıma sorumluluğu üstlendiği belirtildi.

KTÖS tarafından yapılan yazılı açıklamada bu anlamda KTÖS ve Proodeftiki (İlericiÖğretmenlerGrubu) üyesi ilkokul öğretmenlerinin Limasol’da dostluk futbol maçı yaparak iki toplum arasındaki ilişkilerin gelişmesine katkı koyduğu aktarılarak toplumsal sorumluluğun bilinci ile düşmanlığa karşı dostluğu, kavgaya karşı barışı, esarete karşı özgürlüğü savunan öğretmenlerin barış ve çözüm arzusu organize edilen futbol maçı ile bir adım ileri taşındığı belirtildi.

Ayrıca kontrol

Sömürgede yaklaşan işbirlikçi münhalleri ve “aydınların” karanlığı!

Ülkemizin kuzeyindeki sömürge yönetiminde yerel üstdüzey kadrosu gelecek yıl boşalacak! Boşalacak kadro münhali “Sömürge Valisi”nce …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir