ANA SAYFA / HABERLER / Tel-Sen eylemlerine bu akşam başlıyor

Tel-Sen eylemlerine bu akşam başlıyor

Tel-Sen Tamay SosysanTel-Sen Başkanın Tamay Soysan yaptığı yazılı açıklamada, Tel-Sen Yönetim Kurulu olarak ilk eylemlerini Telekomünikasyon Dairesi Müdürlüğü’nde 17.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleştireceklerini ve saat 17.30’da Türk-Sen Başkanı ile Tel-Sen Başkanı tarafından basın açıklaması yapılacağını duyurdu.

Soysan, eylemlerini Özelleştirme Yassı’na karşı gerçekleştirdikleri 5 günlük süresiz grevin yıl dönümünde gerçekleştirerek hükümet edenlere aynı kararlılıkta olduklarını göstereceklerini belirtti.

“Eylemlerimizle kamuoyunun dikkatini Telekomünikasyon Dairesi ile ilgili olup bitenlere ve yapılmak istenenlere çekmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle de eylemler ve eylemleri tekrardan sokağa taşıma kararı almış bulunmaktayız” diyen Soysan eylemlerinin her geçen gün artan şiddetle devam edeceğini kaydetti.

Soysan, Telekomünikasyon Dairesi’nin ne özelleştirilmesine ne de özelleştirmeden hiçbir farkı olmayacak bir başka uygulamaya tabi tutulmasına müsaade edeceklerini söyledi.

Ayrıca kontrol

DKB: Çözüm sandıkta değil, örgütlü gücümüzdedir!

Devrimci Komünist Birlik yapılan seçimlerin meşru olmadığını belriterek çözümün halkın umutlarını çalarak sahte sandıklara hapsedenlerde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir